Prověřování osob v centrální evidenci exekucí


Potřebujete prověřit nájemníka, zaměstnance, dlužníka nebo zákazníka ve veřejných registrech dlužníků? Specializujeme se na prověřování bonity osob v Centrální evidenci exekucí a dalších registrech.

Kde prověřujeme?

Všechny osoby za Vás jedním klikem prověříme v těchto veřejných registrech:


Centrální evidence exekucí (CEE)
Insolvenční rejstřík
Angažmá osoby ve firmách
Katastr Vlastnictví nemovitosti (ano/ne)
Neplatné občanské průkazy
pojišťovna VZP - zveřejnění dlužníci
Jediné co potřebujete znát, je jméno, příjmení a datum narození.*

*S osobními údaji jiných osob můžete pracovat pouze pokud jste oprávněnými správci osobních údajů.


Za kolik?

Začněte prověřovat své dlužníky ještě dnes za výhodnější ceny.


Kreditový zákazník
Prověřujte v Centrální evidence exekucí za poloviční cenu 30,25 (25,- Kč bez DPH). Volitelně prohlížejte detaily jednotlivých exekucí, ověřujte v dalších registrech.
Minimální výše kreditu je 300,-Kč .

Občasný zákazník
Kompletní dotaz do Centrální evidence exekucí* informující o počtu exekucí a dalších registrů: insolvence, angažmá ve firmách, katastr, občanský průkaz, pojišťovna VZP - zveřejnění dlužníci.

Ceny za dotaz do Centrální evidence exekucí (CEE) na www.proverexekuce.cz začínají na polovině oficiální ceny, kterou byste získali pokud byste se dotazovali přímo přes vlastní účet u CEE. Dotaz do CEE tedy u nás pořídíte od 30,25 Kč, kompletní prověření ve všech ostatních za 12,10 Kč. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH (jsme plátci).

*Dotaz do CEE je zpoplatněn ve dvou fázích. V prvním placeném dotazu se dovíte zda a kolik exekucí prověřovaná osoba má exekucí. Každý detail jednotlivé exekuce je zpoplatněný samostatně opět stejnou částkou. Tyto dotazy jsou volitelné a jsou dostupné pouze pro kreditové zákazníky.

Jak na to?

K prověřování osob potřebujete znát jejich jméno, příjmení, datum narození (rodné číslo není nutné). Prověřovat můžete jakmile budete mít zaplacený kredit. Po objednání kreditu dostanete zálohovou fakturu. Po její úhradě Vám zašleme přihlašovací údaje k aktivovanému účtu s příšlušnou částkou kreditu a budete moci ihned prověřovat. Za každé prověření Vám bude z kreditu stržena částka odpovídající ceně za dotaz. Veškerou historii svých dotazů včetně výsledků prověření a čerpání kreditu budete mít k dispozici po celou dobu platnosti uživatelského účtu.

API

Naše API ročně vyřídí stovky tisíc požadavků na prověření bonity zákazníků. Díky API můžete naše prověřovací služby zapojit do vlastního webu nebo software. Komunikace probíhá přes webservice SOAP.